Drogi Skazany, może nie zdajesz sobie sprawy – my też do dzisiaj nie byliśmy tego świadomi. Sąd w znacznie większym stopniu przychyla się do wniosku o odroczenie wykonania kary oraz wniosku o wyrażenie zgody na odbycie kary pozbawienia wolności w systemie dozoru elektronicznego (SDE). W jakiej sytuacji? Gdy sporządza go podmiot profesjonalny.           

Specjalnie dla Ciebie, uzyskaliśmy z Sądów właściwych do rozpoznania tych wniosków zestawienie ich skuteczności. Dane dotyczą roku 2018.

Ze gromadzonych przez nas informacji wynika, że wniosek sporządzony przez adwokata lub radcę prawnego, daje o około 60% więcej szans na powodzenie. Masz 60% więcej szans, niż gdy zabierałby się za to samodzielnie… A tutaj liczy się efekt.

Pytasz dlaczego? Otóż profesjonalny pełnomocnik, posiada doświadczenie w tego typu sprawach. Za nim są lata doświadczeń i ludzkich historii. Wie które aspekty Twojego życia wymagają podkreślenia a które zatuszowania, aby przekonać Sąd, że udzielając zgody na odbycie kary pozbawienia wolności w systemie dozoru elektronicznego lub też odraczając Ci wykonanie kary, podejmie dobrą decyzję.

Jak przeważnie jest rozpatrywany wniosek o dozór elektroniczny?

wniosek o dozór elektroniczny, wniosek o odroczenie kary

Reasumując…. jeśli zależy Ci na uzyskaniu zgody na SDE albo odroczenie kary, powinieneś skorzystać z profesjonalnej pomocy! Potrzebny Ci wniosek o dozór elektroniczny? Bez obaw. Jednakże pamiętaj, że wybór zawsze należy do Ciebie!

Tagi: